У першій грі 1/4 фіналу кубку Житомирщини з футболу переміг ФК “МАЛ” з Коростеня

Як повідомляє пресслужба футбольного клубу, вчора, 19 червня, у селищі Першотравневе завершився перший чвертьфінальний матч кубка Житомирської області з футболу «Памʼяті Героїв Небесної Сотні» “Гладковичі” – “Мал”. Гості одержали перемогу із рахунком 1:2.

Матч видався складним, адже коростенці програючи по ходу зустрічі 1:0, знайшли у собі сили і перемогли з рахунком 2:1. Хоча моментів у коростенців, щоб як мінімум подвоїти рахунок на свою користь було предостатньо. Дубль на свій рахунок записав Петренко Дмитро.

26 червня у Коростені на стадіоні “Спартак” відбудеться матч-відповідь чвертьфіналу. Півфінал Кубку області пройде 3 та 10 липня. Фінальний поєдинок турніру заплановано на 20 липня.

Вже в цю суботу, 22 червня, об 16:00 у Коростені на стадіоні “Спартак” в домашньому матчі 6 туру Чемпіонату Житомирської області з футболу ФК “Мал” (Коростень) зіграє проти ФК “А.ТОМ” (Висока Піч).