Переселенці Коростеня мають змогу отримати грошову допомогу від ООН у партнерстві з БФ “Право на захист”

Багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН – це одноразова грошова допомога людям, що виїхали з регіонів, постраждалих від воєнних дій. Розмір допомоги становить 2200 гривень на особу протягом 3-х місяців. Програма реалізується в таких містах та областях відповідно: Львів, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Дніпро, Житомир.
Хто може звернутися по допомогу від УВКБ ООН?

Переселенці, що мають довідку ВПО, не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій та належать до таких категорій вразливості:

  • «неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;
  • родина, що складається з однієї самотньої людини 60+ років або з кількох осіб похилого віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;
  • родини, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками.

Зауважимо, що всі зазначені критерії мають бути документально підтверджені. Наші співробітники на локаціях залюбки проконсультують Вас.

Де реєструватися?

З 8 по 12 серпня у КОРОСТЕНІ: вул. Музейна, 5, (Відділ з призначення соціальної допомоги, пільг та субсидій), з 8 по 12 серпня з 8:00 до 17:00.НАШ ОФІС у ЖИТОМИРІ (постійний): вул. Бориса Лятошинського, 13, з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00.Телеграм-канал допомоги по Житомирській області: t.me/unhcr_help_zhytomyr

Для збору даних повинні бути присутні всі члени домогосподарства.Для домогосподарств, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів –  за умови надання медичної довідки, що підтверджує стан таких членів домогосподарства.

Інформація, яку необхідно буде надати:

  • ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;
  • місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);
  • податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
  • свідоцтво про народження дітей (якщо є);
  • номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Не підходять кратки “єМалятко” та “єДопомога”.
  • будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)

Як нараховуватиметься допомога від УВКБ ООН?

Вся сума відразу або декількома платежами протягом 3-х місяців буде перерахована одному з членів родини в один з наступних способів:

  • шляхом переказу на банківський рахунок через фінансову установу Rapyd. Відповідні реквізити (номер картки) буде занотовано протягом реєстрації. Ви отримаєте sms-повідомлення про зарахування коштів.
  • Через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. (Перелік відділень Укрпошти надається під час реєстрації). Для отримання платежу цій особі необхідно прийти до відділення Укрпошти та пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу.

Ті ВПО, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації, наприклад: Всесвітня Продовольча Програма (WFP), Kарітас, UNICEF, Норвезька рада біженців (NRC), єДопомога.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

Благодійний фонд “Право на захист” працює в Україні з 2003 року як єдина організація, яка захищає права біженців та осіб, що потребують додаткового захисту в Україні. З 2014 року ми працюємо на Сході України, допомагаючи особам, що постраждали від російської агресії, втратили житло тощо. З 2022 року, з початку війни, працюємо по всій Україні.
Ми провідна правозахисна організація, яка комплексно працює над вирішенням проблем, пов’язаних з вимушеним переміщенням та міграцією, їх причинами та наслідками.
Наші партнери: УВКБ ООН, IRS, HIAS, Helpege, UHF, People in Need.

Щодо інших наших послуг:
– юридична допомога переселенцям по всій Україні (первинна, вторинна, онлайн).

Усе безплатно! Є офіс у Житомирі.Консультуємо з таких питань: поновлення документів, компенсація за зруйноване житло, трудові питання, документування фактів смерті/народження на окупованій території, оскарження незаконних дій з боку держвлади, установ тощо, оформлення соціальних виплат, отримання довідки ВПО тощо! Будь-які питання, що стосуються вимушеного переміщення або у зв’язку з війною (постраждалі від війни).

Юридична гаряча лінія працює щодня з 7:00 до 22:00:

VODAFONE: +380995075090
KYIVSTAR: +380685075090
LIFECELL: +380935075090

Телеграм-канал юридичної допомоги з живими юристами 🙂 : t.me/pravonazahyst

Служба психологічної підтримки для переселенців: t.me/psyintouch

Також ми надаємо гуманітарну допомогу від наших міжнародних партнерів по всій Україні, а зараз особливо в містах, де найбільша кількість ВПО та постраждалих. Уся інформація є у нас на сайті та сторінці ФБ.

Наш офіційний сайт: r2p.org.ua
Наша сторінка у ФБ: www.facebook.com/right2protection

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.