ФК “Мал” – срібний призер чемпіонату Житомирської області з футболу

Як повідомляє пресслужба головної команди нашого міста, у суботу, 28 вересня, вирішилася доля медалей Чемпіонату Житомирської області з футболу сезону 2024 року.

У Коростені на стадіоні “Спартак” у матчі 12-го заключного туру чемпіонату Мал в домашньому матчі приймав команду “Агро-Нива” Народичі/Ласки.
Поєдинок вийшов по-справжньому бойовим – глядачі побачили шість голів, два вилучення та багато цікавих моментів.

Матч розпочали хвилиною мовчання за загиблими в Україні. Перший тайм коростенці розпочали активно, мали нагоди відкрити рахунок, однак першими пропустили гол.
Проте до роздягальні футболісти пішли за рахунку 3:1 на користь Малівців. Голи за коростенців забивали: Гурко, Вігівський та Черепанський.

Після перерви активність продемонстрували футболісти “Агро-Ниви” та відіграли один м’яч. Однак коростенці під завісу зустрічі забили у відповідь ще один гол та завершили цей матч переконливою перемогою Малівців з рахунком 4:2

За підсумками футбольних баталій, які тривали впродовж травня та вересня, призові місця Вищої ліги розподілилися таким чином: